Rezervace

Přes tento link vstoupíte do rezervačního systému pro Vilu Relaxa a Chatu Luďka. Online rezervace RELAXA

Přehled cen je zde: Ceník

Při kliknutí na Obsazenost, je vidět, které pokoje, nebo chata je volná. Při kliknutí do pole datum v pravé části obrazovky, se

objeví kalendář a šipkami lze listovat přes měsíce, kliknutím na daný datum, se nastaví vybraný kalendář a lze si prohlédnout volné kapacity k ubytování. Vlastní rezervace probíhá přes menu Rezervace, zadáním termínu se zobrazí volné pokoje, případně chata, pokud je ve zvoleném termínu volná. U vybraného typu ubytování (pokoj/chata) zvolit případně počet pokojů (týká se to dvojlůžkových a pětilůžkových pokojů) a dát tlačítko Pokračovat, které je ve spodní čísti stránky vpravo.

Zvolit počet osob, dětí, případně pes. Novinkou je i možnost, dovézt si vlastní povlečení. Při zaškrtnutí volby Ložní prádlo v doplňkových službách, si objednáte pokoj i s povlečením. Pokud nezaškrtnete, nebude povlečení přichystané a očekáváme, že si dovezete vlastní.

Vyplnit kontaktní údaje – jméno a příjmení, email, telefon.

Na základě počtu rezervovaných dní a počtu osob, se Vám přímo ukáže cena pobytu. Pokud je rezervován pobyt i pro děti, je cena ponížena.Která je bez poplatku za dospělou osobu pro obecní úřad. Dále na Chatě Luďka se platí i spotřebovaná elektřina se sazbou 7 kW/hod.

Odesláním rezervace budete vyzvání k výběru platební metody pro uhrazení zálohy.

Objeví se jaká je cena a z toho záloha.

Zobrazí se volba úhrady – kartou, nebo převodem.

To je v podstatě vše. Pokud někdo rezervuje víc pokojů naráz, tak prosím zavolat, domluvíme se. V jednom termínu to jde udělat na jednu platbu, při více termínech je každý termín jedna platba.

V případě nějakých problémů, nebo dotazů mě prosím kontaktujte na tel. 603168764.