Vila Relaxa

Jedná se o původní stavbu z období první republiky. Nacházelo se zde původně zahradnictví.

Stylová vila s ubytovací kapacitou 19 lůžek + 5 přistýlek v Podhradí nad Dyjí.

Je zde k dispozici 2 x apartmán a 3 pokoje, 1 společenská místnost a 2 společné kuchyně.

Apartmán – vybavení

Ze vstupní chodby lze vstoupit do dvou místností a toalety, Jedna místnost – ložnice s dvojlůžkem s vchodem na stinný balkón. Druhá místnost – hlavní místnost s rozkládacím křeslem pro denní spaní a rozkládacím křeslem (přistýlkou). V hlavní místnosti je koupelna se sprchovým koutem a balkonové dveře na slunnou terasu s posezením a přímým přístupem k bazénu. Dalé je zde kuchyňský kout s vařičem, lednicí, mikrovlnkou, kávovarem a základním vybavením kuchyně. Ve středu hlavní místnosti je kruhový stůl a židle. Na stěně je na otočném rameni umístěna TV. Pohodu v pokojích podporují zatmívací závěsy (blackouty). Podlaha je z dlažby.

V budově jsou i dvě kuchyně, kde jsou sporáky, velká lednice, mikrovlka. Ve spodní kuchyni je myčka nádobí.

Vila se nachází v uzavřeném areálu s bohatým vybavením, včetně krytého bazénu, venkovního stolu na stolní tenis, víceúčelového hřiště, úschovny kol s možností zapůjčení loďky, která je umístěna na břehu řeky Dyje.

V areálu je za poplatek možný vstup do venkovní, kryté vířivky a v brzké době i do sudové sauny, kde bude i ochlazovací sud. Sudová sauna by měla začít fungovat koncem letních prázdnin 2022.

Vila Relaxa příjezd

Apartmány

Apartmán hlavní místnost
Apartmán ložnice
Apartmán sprcha
Terasa pro aparartmány.

Pokoje č 3-5: první patro

Ostatní místnosti vily

Areál fotky