Wellnes nabídka

Infrasauna Belatrix Vista 3. Obrázek je pod textem.

Jedná se o infrasaunu max. pro 3 osoby, která má karbonové, plnospektrální panely na generování infra paprsků v celém spektru infra. Jsem přesvědčen, že tato novinka bude mít u Vás úspěch a bude často využívaná.

Je umístěna v samostatném zatepleném prostoru, odkud je přístup i k vířivce a sudové sauně.

Zapínání infrasauny přes mincovním – žetony jsou k dispozici na pokojích, nebo lze domluvit neomezený vstup do wellness.

Cena je 400 Kč/30 min. Neomezený vstup je 4000 Kč, to je jako za 10 vstupů. Při ceně 6000 Kč je neomezený vstup i do vířivky.

Vířiky pro max. 3 osoby je imístěna ve venkovním zastřešeném altánku. Vstup přes infrasaunu. Součástí vířivky je i sprcha. Ovládání vířivky přes mincovním – žetony jsou k dispozici na pokojích, nebo lze domluvit neomezený vstup do wellness.

Cena je 400 Kč/30 min. Neomezený vstup je 4000 Kč, to je jako za 10 vstupů. Při ceně 6000 Kč je neomezený vstup i do infrasauny.

Další částí našeho wellness je sudová sauna s ochlazovacím sudem pro max 6 osob v saunovacím prostoru. Sauna a sud jsou oplocené pro zajištění soukromí osobám v sauně. Ohřev sauny je pomocí kamen an dřevo.

Placení samostatně. Cyklus 60 minut

Je v plánu ještě přistavět v rámci rekonstrukce k Chatě Luďka privátní wellness, pro uzavřené skupiny 6-8 osob. Tento wellness bude obsahovat infrasaunu, kruhovou nadzemní vířivku a odpočinkovou část. Věřím, že toto rozšíření nabídky bude pro návštěvníky přínosem.